On-line literární čaj s Markou Mkovou

15.01.2021 09:01

Klub přátel KKD Vás zve na besedu s českou herečkou, hudebnicí, režisérkou, moderátorkou a autorkou dětských knih Markou Míkovou.

Na pražské DAMU vystudovala loutkářství, obor režie a dramaturgie. V divadle Minor pracovala jako dramaturgyně, scenáristka a režisérka. Kromě toho také zpívala a hrála na klavír a baskytaru v rockové skupině Dybbuk, později Zuby nehty, se kterou nahrála také několik desek. V Rádiu Limonádový Joe působila jako moderátorka. V současnosti se věnuje také dabingové režii a loutkoherectví. Je principálkou spolku Loutky v nemocnici, pro tento soubor píše a režíruje divadelní hry, skládá písně a sama se účastní aktivit souboru v nemocnicích a léčebnách.
Zdroj Wikipedie.

Koná se on-line na www.facebook.com/KnihovnaVyskov v pondělí 8. 2. 2021 v 18.00 h.