Literární čaj o páté na erotické vlně

19.10.2011 18:33

Jímavé tóny saxofonu, romantický klavír a veselá flétna umocnily pohodovou atmosféru již druhého Literárního čaje o páté, který pořádal v úterý 18. října Klub přátel KKD, o.s. v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově.

Hosty setkání byli tentokrát Alexander Stainforth a Josef „Pepson“ Snětivý, kteří představili své knižní novinky Krásná Karolína a Samolásky a soulásky. Z těchto a ještě z další společné knihy Tři vánoční dárky, na které spolupracovala také Hana Marie Körnerová, četli zajímavé ukázky.

Poutavé vyprávění obou protagonistů bylo prokládáno hudebními vstupy a zpěvem Josefa „Pepsona“ Snětivého.  Jsme rádi, že se nejednalo jen o jednostranné povídání, ale že se do besedy aktivně zapojovali i ostatní návštěvníci. Ostatně obsah prezentovaných humorných a lehce erotických příběhů k tomu přímo vybízel.

Posezení milovníků četby a dobré hudby při čaji a chutných zákuscích se ukázalo být pro všechny zúčastněné příjemným strávením podzimního podvečera.

Dagmar Marušincová

Honoráře účinkujících byly hrazeny z grantu Komunitní nadace Tři brány.

Fotogalerie na Facebooku - autor fotografií Anry Lukáč