První „Literární čaj o páté“ se vydařil

12.05.2011 08:27

Vonící šálky čaje a chutné zákusky podtrhly atmosféru úterního podvečera ve Společenském sále knihovny. Uskutečnil se zde první Literární čaj o páté. Hostitelem byl Klub přátel KKD a milými hosty spisovatelka Zuzana Maléřová a hudebník, spisovatel a nakladatel Josef „Pepson“ Snětivý.

Oba protagonisté pohovořili o svém profesním životě a představili své dílo. Poutavé vyprávění paní Maléřové, její procítěný a hluboce lidský projev upoutal a nadchl všechny přítomné. I vtipné a odlehčené vystoupení jejího spolubesedníka si získalo sympatie. V ukázkách hry na saxofon a klarinet se pan Snětivý předvedl jako zdatný hudebník. Na závěr oba autoři podepsali zájemcům své knihy. Účastníci odcházeli plni dojmů z příjemně strávených dvou hodin.

Fotogalerie - autor Anry Lukáč