On-line literární streamy 2020

23.12.2020 14:17

Na tomto odkaze najdete všechna videa - online literární streamy, které jsme pro čtenáře natočili v průběhu roku 2020.

Virtuálně jsme besedovali se Sabinou Zelenou, Martou Kučíkovou, Annou Strnadovou, Zuzanou Součkovou, Zuzanou Koubkovou, Michalem Čagánkem, Kamilou Hladkou, Janou Pronskou, Dankou Šárkovou, Jindřichem Šídlem a Tomášem Etzlerem, Petrem Voldánem, Lenkou Chalupovou, Kateřinou Dubskou a Rostislavem Křivánkem.

Najdete zde také záznam vyškovského Dne poezie a Strašidelného komponovaného večera, čtení a besedy s etnologem a folkloristou, autorem úspěšné knižní série Černá sanitka doc. PhDr. Petrem Janečkem,Ph.D. u příležitosti 150. výročí úmrtí Karla Jaromíra Erbena.

Na těchto pořadech se organizačně, technicky a finančně podíleli: Knihovna Karla Dvořáčka ve Vyškově, Klub přátel KKD, MAS Vyškovsko a Europe Direct Kroměříž.