Pondělí 5. října
Hudební večer jedna báseň
Pondělí 5. října v 18 hodin Večer pod lampou: Hudební večer jedna báseň
ON-LINE. Pozvánka na

Michal Čagánek je autorem všech literárních žánrů od krátkých aforismů, přes básně, písně, povídky a pohádky, až po román. Inspirují ho také všechny ostatní druhy umění, zejména fotografie a umění výtvarné i hudební. Dosud publikoval sbírky básní, aforismů, příbehy pro děti, romány, povídky.

Vítejte na našem webu

Vítejte na webových stránkách spolku Klub přátel Knihovny Karla Dvořáčka. Jeho cílem je organizovat společenské a kulturní aktivity zaměřené na podporu čtenářství u všech věkových skupin a všech vrstev obyvatelstva, zvláště pak na podporu a rozvoj čtenářské gramotnosti u dětí. Spolek bude realizovat ty formy práce se čtenářem, ve kterých lze propagovat a popularizovat knihy, knihovny a čtení vůbec.

Klub zve do svých řad všechny milovníky četby k setkávání nad knihami, k besedám a literárním toulkám. Staňte se i vy jeho členy.
Napište nám.

Vzniklo občanské sdružení

12.02.2011 13:43
Ve čtvrtek 27. ledna 2011 se ve velkém sále...