Srpnové Literární toulky

27.06.2016 07:28

Informace pro členy Klubu:

V sobotu 27. srpna se vydáme na další Literární toulky. Naším cílem budou tentokrát Ivančice, kde si prohlédneme Pamětní síň tamních rodáků, slavného českého malíře Alfonse Muchy a herce Vladimíra Menšíka. Odtud se vydáme do Dolních Kounic. Nachází se tam Rosa coeli, což je působivá zřícenina nejstaršího ženského kláštera na Moravě. V Kounicích nás čeká ještě prohlídka velmi zdařile opravené synagogy.

V Kounicích poobědváme. Odpoledne pak vyplníme návštěvou Památníku Bible kralické a poslední zastávkou na naší cestě bude zámek Náměšť nad Oslavou.

Cena zájezdu pro členy Klubu je 200 Kč.
Přihlašovat se můžete od pondělí 8. srpna u hospodářky Klubu paní Marie Kachlíkové v její kanceláři mezi 13. a 15. hodinou. Spolu s přihláškou a zaplacením sdělte prosím, zda budete mít zájem o společný oběd.

Odjezd v sobotu 27. 8. 2016 v 7:30 ze zastávky U Podchodu.